Pachet promoțional pentru îngrijirea gazonului KS 33LM-BCT20V-SET thumbnail
Mai mult 13
-14%
Baterie cadou!
Pachet promoțional pentru îngrijirea gazonului KS 33LM-BCT20V-SET
Disponibil
2 ani garanție extinsă
Înregistrează produsul și obține o protecție mai bună
Beneficii
  • Maxim avantaj la achiziționarea kitului — cumpărând setul complet pentru întreținerea gazonului: mașină de tuns gazonul, tăietor de iarbă și încărcător, primiți cadou o baterie 4Ah K&S din seria 20V.
  • Tăiere eficientă a suprafețelor mari — mașină de tuns gazonul cu motor fără perii la 3200 rpm, funcție de mulcire și reglare a înălțimii de la 25 la 75 mm.
  • Încărcare rapidă și sigură — încărcătorul de 4,5 A asigură putere constantă și protecție pentru baterie.